neděle 6. září 2015

To vám byla klika!
Našla jsem J.R. Picka!
(s ilustracema Miloše Nolla)

 
 
 
 
 

Třeba chcete pomoct někomu, kdo kliku neměl..

1 komentář:

  1. Je pravda, že občas člověk něco zapomene, pak si na to vzpomene, pak to dlouho hledá a nakonec má tu radost. Já si takhle dělám různé poznámky prakticky na cokoliv. Třeba když mi kamarádka poradila firmu na řezání vodou, která by mi udělala takové platformy do bytu, abych si tam mohla dávat kytky. Problém ale je, že taky ty lístky občas ztratím. :D

    OdpovědětVymazat